MÖBLER / Bord / Piedestal 7063535
nr 706 3535
Piedestal
stenskiva, diameter: 41, höjd: 72
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 1 augusti 2011
kl 19:35:45
200 kr
300 kr
600 kr
700 kr
800 kr
1.000 kr
1.200 kr
1.400 kr
1.600 kr